Ekozprávy

PENÍZE NA VÁŠ KLIMA PROJEKT

ZÍSKEJTE MINI-GRANT 8.000 KČ.
První Ekoklubovňáci už to zvládli!

Ekotýmy z Ekokluboven tvoří ideální partu, která může získat 8.000 Kč na své projekty. Třeba na Akční den pro životní prostředí, který v rámci projektu každý tým uskuteční.

Minigrant MLADÍ CHRÁNÍ KLIMA je určen pro týmy o minimálně 3 členech ve věku 15 až 35 let. Cílem je podpořit projekty, který bude místní komunitě skutečně užitečný. Můžete to být osvětová a vzdělávací akce nebo přímo aplikují nějaká klimatická opatření.

První tým už peníze má. Ekotým Feferonky již jednoduchý projekt napsal. Tradiční den pro děti z jejich města Lov na draka, předělali do klimatického rámce. Účastníky tak chtějí na jednotlivých stanovištích seznamovat s různými ekoprovozními věcmi a postupy, které mají vliv na ekoprovoz domácností a tím i klima. Akce končí v jejich klubovně, kde chtějí ukázat jak může fungovat ekologický provoz v praxi.

Mrkněte na jejich projekt a inspirujte se!